Antud lehel on näidatud vaid osa meie partnerite tootevalikust. Kogu valikut saate vaadata tootjate kataloogidest „allalaadimiseks“ lehel.

Lehekülg 1 / 4
Tulemused 1 - 24 Kokku: 75

TSS PG

TPE - Termoplaastiline elastomeer - UL loetelus. Halogeenivaba.

TKS KLIKSEAL

TPE (termoplastiline elastomer) ja polüamiid 66, UL nimekirja lisatud materjall. Vastupidav kemikaalidele ja ilmastikukindel. Halogeeni vaba.

TRS RUTASEAL PG

EPDM (etüleenpropüleeni kautšuk) on väga vastupidav sünteetiline kumm. Halogeenivaba. Vastupidav kemikaalidele ning ilmastikukindel.

SKY LUX

SKY LUX HIGH BAY 9 WATT LED hädavalgusti on mõeldud paigaldamiseks kõrgendatud riskiastmega-, kaubanduslikel- ja tööstuslikel objektidel, kus on paigalduskõrgus ületab 6 meetrit. Lihtne paigaldamisel ja kõrge tehniliste näitajatega hädavalgusti pakkub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

WEATHERLUX

Vandaalikindel turvavalgusti Weatherlux ideaalselt sobib paigaldamiseks nii siseruumides kui ka välistingimustes.

MultiLux Blade LED

MultiLux Blade Led on hõlpsasti paigaldatav, diskreetne ja esteetiline sees poolt valgustatud suunamärk. Valgusti on valmistatud tulele vastupidavast plastikust, mis on läbitud 850ºC hõõgtraadi testi.

MultiLux LED

MultiLux Led on hõlpsasti paigaldatav, diskreetne ja esteetiline sees poolt valgustatud suunamärk.

Economy Box Exit

Ühepoolne, peenike pinnapealne endatoiteline sees poolt valgustatud suunamärk võib toimida nii püsi- kui ka ooterežiimis.

Luvia LED

NB! Viimased mudelid laost. Täpsusta saadavust.

TSS Metric

TPE - Termoplaastiline elastomeer - UL loetelus. Halogeenivaba.

T5 8W G5

T5 fluorestsent toru sokliga G5. Toru diameeter 16mm.

FEST PRO LED

Torud Fest Pro Led on suurepärane, energiasäästlik lahendus, mille kasutatakse traditsiooniliste T8 fluorestsentlampide asendamiseks.

CTL-Compact Twin Lamp

Compact Twinspot (CTL) turvavalgusti on mõeldud paigaldamiseks kõrgete lagedega tööstusobjektidel. Compact Twinspot turvavalgustit saab paigaldada tehastes või suurtes laoruumides riiulite vahel.

ECONOMY TWINSPOT

Economy Twinspot turvavalgusti on mõeldud paigaldamiseks kõrgete lagedega tööstusobjektidel. Turvavalgustit saab paigaldada tehastes või laoruumides riiulite vahel.

CRYSTAL

CRYSTAL evakuatsioonivalgusti on mõeldud evakuatsiooniteede ja -pääsude valgustamiseks. Paigaldusviise valik: C5, C6, C7, W3 ning W4 (vt lehe all pool).

KWADRA FL / SU

Pinnapealse või süvistatava paigaldamise versioon koridoridele ja avatud planeeringuga ruumidele.

Exlux (EXIT) LED

Stiilne ja kompaktne Exlux (Exit) Led valgusti tagab hinna-kvaliteedi suhet ning on hea valik kaubandus- ja tööstusettevõtetes paigaldamiseks.

SPARK

SPARK on keskmise võimsusega LED evakuatsioonivalgusti.

KASJOPEJA LED

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.

Optic Surface Mounted

Turvavalgusti Optic Surface Mounted Led on spetsiaalselt toodetud selleks, et täiendada Optik Led sortimenti ning võimaldada evakuatsiooniteedele ja -pääsudele maksimaalse valgustugevuse.

TRIMLITE

Süvispaigaldusega väga kvaliteetne, elegantne ja märkamatu Trimlite hädavalgusti on ideaalne variant mainekates kohtades paigaldamiseks.

STARLET WHITE LED

Süvispaigaldus koridoridesse ja avatud planeeringuga ruumidesse.

VASARI

Vasari LED on universaalne ja stiilne evakuatsioonivalgusti.

FUSION LED

Fusion Led on hõlpsasti paigaldatav, tagasihoidlik ja säästlik evakuatsioonivalgusti.

Lehekülg 1 / 4